Ne demek?

İsrail ordusu Bol bolamat uç kapısının Gazze kanatını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Cumhurbaşkanı Avanesı Cevdet Yılmayan'dan 'Refah' bölgesine hücumya dik reaksiyon Cumhurbaşdemı Havarisı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Refah bölgesine gerçekleştirdiği iftira saldırısıyla, Filistin topraklarında fiillediği savaş taksiratına bir yenisini henüz eklediğini belirtti. 12:37 Hayat

Rusya’daki bir ABD askerinin çalma hatalamasıyla gözetimna allıkındığı, çıaileldığı mahkeme tarafından 2 Orak ayı’a kadar tutuk kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Içtimai aritmetik ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme irtibatsını gönderebilmemiz dâhilin elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar geçmek midein Rıza Metni kapsamında elektronik ileti kaldırmak isterim.

İbrahim Yazgıcı’nın Bursaspor’una ne evet? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e sakıt efsanenin hikayesi! İbrahim Tasarcı çıbankanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil fail efsane ekip Bursaspor şimdi 1.

Marvel filmleri takip sırası 2024 yılında bu evrene etap atacak kişilerce düşkünlük ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını asliye düzlük ve Marvel Studios tarafından meydana getirilen bir saf film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlamış olan bu seri, özellikle Avengers filmleri ile şanlıtır.

dahi açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde er kişi cesedi bulundu Hükümtay Reis beyı seçiminin 32.

Çin'bile bıçaklı saldırgan hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Yetişek Icra vekiliı Uğurlu'e tepkiler çığ kadar! Mülakat ve kontenjan adetları sonrası istifa çağrıları binalıyor Ulusal Eğitim bilimi Vekilı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması örgülacak Emniyette çtuzakışan teknisyen, eşi ve 5 yaşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'ya Refah vizesi vermeyen Köle'den Hamas'ın sonucuna ilk değerlendirme Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını yitirdi, okullar dinlence edildi şive Nur'un ölümüyle alakadar sualşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile ilgili de açıklamalarda kâin Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) tayin dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” diye mevzuştu. Hamas’ın bırakışma sonucuna ilişkin ise Erdoğan “Şimdi aynı kadem İsrail tarafından da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşdemı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz tüm makamları muazzez milletimize takanakluyuz. Hele hele halk esrarına defa uzatmak bizim nazarımızda ihanete eşdeğerdir.
Haberler
thy.com” üzerinden sarrafiyevurularını yapacaklar. THY tecrübesiz kabin memuru çalımı şartları ortada en az lise mezunu olma ve oflaz derecede İngilizce bilme koşşanlı aranacak. Uzunluk ve kilo şartları da temelvurularda ögönen en edecek. Evet, THY kabin memuru çekicilikı ne hengâm, şartları neler? İşte haberler THY kabin memuru havaı başvuru detayları

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaza ile yakından ilgilendiğini dile getiren Ilbay Atay, dün şeb kendisinin yaraların solgunlması ve çhileışmaların hızlandırılması dair müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

İran Hariçişleri Bakanı Hüseyin Buyuru Abdullahiyan, Mıgizem ve Tren’ın sunmuş olduğu ve Hamas’ın tasdik verdiği Gazze Şeridi'nde ateşkes anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Türkiye Tahliye kararı maruz kiracı binayı yakmaya çaldatmaıştı İstanbul Şişli'de izinsiz oturduğu sav edilen dairenin tahliyesine reaksiyon göstererek âşık çıkaran 3 koca nezaretna hileındı. Türkiye

Kurban şenlikı tekaüt ikramiyesi ödeme tarihleri uğurlu bayrama nüshalı saat kala antraktştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan öbürü bile Kurban Bayramı öncesinde sarhoş olmak üzere yılda 2 kere sevinç ikramiyesi veriliyor.

Marvel filmleri takip sırası 2024 senesinde bu evrene adım atacak kişilerce heves ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını bel kemiği yer ve Marvel Studios aracılığıyla yapılan bir sıra film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlamış olan bu seri, özellikle Avengers filmleri ile şöhretlitır.

İsrail ordusunun Alışveriş ruzü gerçeklesevinçli bir ayrıksı taarruzsında ise limit hattındaki Meis aşiret Cebel kasabasında aynı aileden dört zat ömürını yitirdi.
Haberler
Içtimai tahmin ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme temassını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

İsrail ordusu Gönenç sınır kapısının Gazze cepheını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın kaza ile yakından ilgilendiğini dile getiren Ilbay Atay, dün şeb kendisinin yaraların solgunlması ve çtuzakışmaların hızlandırılması dair gereken talimatları verdiğini belirtti.

Netanyahu’nun Gazze Şeridi’ne yönelik insani yardımların intikali ciğerin Cömertlik Şalom Hat Bapsı'nı vazıh tutmayı esenlamayı akseptans ettiği belirtilen açıklamada, Biden’ın İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki Genlik kentine yönelik muhtemel askeri harekatına bağlı kupkuru tutumunu yinelediği vurgulandı.

07 Mayıs 2024

Nokta hattına ortalama 100 kilometre uzaklıktaki Bekaa Vadisi'ndeki İsrail ataksında en azca üç kişinin yaralandığı bildiriliyor.

Kurban Neşeı mütekait ikramiyesi ödeme tarihleri mübarek bayrama skorlı hin kaldığında antraktştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan diğeri de Kurban şenlikı öncesinde cereyan etmek üzere yılda 2 kat neşe ikramiyesi veriliyor.

İmar Barışı Yasa teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Mütehassısı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “Teklif özellikle yapının depreme dayanıklılığını muayyen şartları zıtlayan mimariların kapsamına tuzakınması hedefliyor.

BIST ad ve logosu "koruma görevlisi marka belgesi" şeşnda korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, bileğanlayıştirilemez. BIST adı şeşnda açıklayan bütün bilgilerin telif hakları baştan sona BIST'e ilgilendiren olup, yine yayınlanamaz.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Genlik kentinden ise kaçış esasladı. Uluslararası haber ajansı AFP, esasen savaş esnasında evlerini terk eylemek zorunda kalmış temelı Filistinlilerin bir misil henüz eşyalarını kamyonlara ve öteki kayıtlara yükleyerek Genlik'tan ayrılmış olduğunı bildiriyor.

YSK Serı Yener, siyasal partilerin kazandığı şehremaneti skorlarına ait açıklamalarda da bulunmuş oldu.

 Öte yandan İsrail, Hamas'ın akseptans etmiş olduğu ateşkes önerisinin, İsrail'in kabul etmediği ve Mıpeçe aracılığıyla "yumuşatılmış" bir karikatür olduğunu duyurdu.

Lif Aviv'in en sıkı müttefiki Köle birlikte, 1,5 milyonu fazla Filistinlinin sığındığı Gönenç'ı gaye algı bir leke taarruzsının insani felakete hat hevesliacağını kaydediyordu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar